יום שישי, 25 בינואר 2013

טו בשבט הגיע...


לבני משפחתנו, חברותינו וחברינו היקרים,
ט"ו בשבט, ראש השנה לאילנות, מבשר את הסימנים הראשונים של האביב. לעתים, קשה לזהות סימנים אלו. בדומה לכך, כאשר בני ישראל יצאו ממצרים  ועמדו לפני ים סוף, רק מיעוט ראה את החירות כאפשרות של ממש. לעתים, גם אור קטן בים של חושך, אם מאמינים ביכולתו להאיר, יכול לגדול, להתפתח ולהשפיע על האופן בו אנו חווים את המציאות ופועליםבתוכה.
ואולי כל הסיפור הוא להבחין בסימנים המזעריים ולהצטייד באמונה ובסבלנות כדי לדחות סיפוקים ולהעריך תהליכים של צמיחה, גם אם התוצאה הרצויה אינה נראית לעין עדיין.
שבת שלום לכולכם ולוואי שנדע להעריך את התחדשות הטבע וליהנות ממנה
פנחס, ציפי ומשפחתם
http://pinchaspeace.blogspot.com 
----------
Dear Family and Friends,

Maybe TuBiShvat reflectthe first signs of spring, which sometimes are hard to detect. It's as if, when the Israelites came out of Egypt and stood in front of the Red Sea, only a minority saw the option of Liberation and Freedom.
Sometimes, a little light, if we pay attention to it and believe in its potential, even there is a lot of darkness around, will grow and have a cumulative inlfuence on our attitude and experience. 
It's all about being attentive enough to observe minor signs and have enough faith and patience to delay gratification and being able to appreciate processes of growth, even you the outcome isn't close.
Shabbat Shalom and may we all be able to appreciatthe Renewal of Nature.
Pinchas, Tzippie and Family
http://pinchaspeace.blogspot.com

אין תגובות: