יום שישי, 17 בינואר 2014

מה שחשוב באמת, הוא הסמוי מן העין... The important issues are "Hidden"

לבני משפחתנו, חברותינו וחברינו היקרים,

מי שהקשיב לחדשות השבוע בארץ - או נחשף אליהם - יכול היה לחשוב שמה שחשוב הוא מותו של שרון וההספדים, חלקם רדודים, חלקם צבועים, חלקם מרושעים והיציאה האומללה של בגוי יעלון, שר הביטחון שלנו (אולי הוא רוצה להיות שרון כשיגדל...) נגד קרי, אך לשטויות אלו יש חיי מדף קצרים ובעוד שבוע או שבועיים, כל זה יישכח ויפנה מקום לדברים אחרים. 
מה שחשוב באמת, כפי שנאמר ב"נסיך הקטן" הוא "הסמוי מן העין"...יתרו הגיע - לא ברור אם הוא הצטרף לתמיד; אם זה קרה בגלל התפעלות מנס קריעת ים סוף, אם מתוך סולידריות עם העם שהשתחרר מעבדות והותקף ע"י עמלק, או אם מדובר בהזדהות ערכית ורוחנית. 
בעולמנו הקטן, אפשר היה לראות קומץ של אנשים המפגינים בשקט למען השלום, אחרים המציינים את "חג האילנות" כאירוע  הנועד לשמר את הטבע (לעבדה ולשמרה) ולהפוך את עולמנו למקום טוב יותר ובלוח המודעות מטעם מרכז שטיינזלץ מודעה על שיעור בתלמוד בנושא : גר תושב בהלכה היהודית שיינתן על ידי ערבי ישראלי...ימות המשיח? אולי לא, אבל סנוניות של תקווה? הלוואי.
שבת שלום לכולכם
פנחס, ציפי ומשפחתם 
http://pinchaspeace.blogspot.com. Dear Family and Friends,
Sometimes, the media try to attract our attention to events, like the death of Sharon (after he wasn;t really with us for 8 years) and some stupid declaration of our Defense Minister, Yaalon. Somebody wants us to believe that this is important, but we all know that in another week or two,  probably nobody will ever remember this.
What is really important, as mentioned in "The Little Prince" is "the Hidden"; Yitro joined us in the desert - maybe for ever, maybe temporarily. We don't know what attracted him; the Splitting  of the Read Sea, the solidarity with the people attacked by Amalek, the symbol of Absolute Evil or maybe Spiritual and Moral identification with the values of Sinai.
In the  "small world" of our neighbourhood, a nice crowd of people held a silent rally for peace; others for a better world in the ecological sense and there was also an announcement  about a Talmud lecture at the Steinsalz Center given by an Arab Israeli on the topic of : The non-Jew in Jewish Law"...
Messianic Days? Maybe not, some signs of Hope? Let it be... Inch'alla

Shabbat Shalom to allShabbat Shalom to all,
Pinchas, Tzippie and Family

 http://pinchaspeace.blogspot.com 

אין תגובות: